Widzi Mi SięCzy słyszeliście/czytaliście o WidziMiSię?

Mimo, że mieszkam niedaleko, dowiedziałam się o tym miejscu kilka miesięcy już po otwarciu. Na początek z córką byłyśmy w Sali Zabaw, gdzie ponad 2 godziny córka świetnie się bawiła. I mimo, iż wystrój nie bije po oczach odblaskiem i tysiącem zabawek (uff), to czas spędzony w tym miejscu był bogaty w doświadczenia. Córka zaskakiwana była przez pomysłową opiekunkę zabawami. Właśnie dziewczyny z WidzimiSię są największym atutem tego miejsca!

Zostałyśmy zachęcone do zabawy następnego dnia z klockami bObles i znowu zaskoczenie! Godzina minęła niesamowicie szybko. Córka 3,5 roku świetnie się bawiła oraz próbowała się nauczyć współpracy z innymi dziećmi (czasowo zapomniała niektórych umiejętności 😛 ). I tutaj znowu pomoc ze strony prowadzących, które z wyczuciem wiedzą, kiedy wkroczyć (a kiedy nie) z pomocą.

Po kilku dniach córkę zostawiłam na 2 godziny w Sali Zabaw. Nie muszę mówić, że córka nie chciała wychodzić? Zostawiłam ją jeszcze na pół godziny i zrobiłam zakupy w pobliskim markecie.

Dlaczego o tym piszę mimo, że nie robię tego standardowo? Z czystego egoizmu! 😛 Bo jest to miejscówka niedaleko mnie. Bo jest to miejscówka, która bardzo się spodobała mojej córce i mimo, że ma ostatnio okres buntu oraz sprawdzania cierpliwości rodziców, to z WidziMiSię wraca mega pozytywna.

A teraz konkrety:

Gdzie? Rusznikarska 17, czyli 5 min od Pętli Krowodrza Górka

Możliwości:

Sala Zabaw: możliwość pozostawienia na godziny dziecka w wieku 3-8 lat pod opieką osoby przeszkolonej (i kreatywnej), dzieci 0-3 pod opieką rodzica. Koszt to 12 zł/ godzinę, weekend 20 zł/godzinę. Otwarte do 20tej!

Zajęcia Sportowo-Artystyczne:

Masaż Szantala dla dzieci w wirku 0,5 – 1,5, zajęcia opiekunem

BObles – to zajęcia dla dzieci w wieku 1-4 wraz z opiekunem

Ogólnorozwojowe dla dzieci 5-7 lat

Jumping Fitness (trampoliny) dla dzieci 5-14 lat (w 3 grupach wiekowych)

Bungee Fitness (ćwiczenia na podwieszeniu- wygląda super na zdjęciach) dla dzieci 9-14 lat (w 3 grupach wiekowych)

Architektura dla dzieci 5-7 lat

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 10-14 lat.

Oferta jest bogata, bo znajduje się w niej również zabawy dla dzieci słabowidzących i niewidomych 🙂 

Można też urządzić dziecku imprezę np urodzinową.

W grafiku występują również zajęcia dla dorosłych. Jeśli ktoś lubi inny rodzaj fitnessu lub siłkę, to dodatkowo jest możliwość udania się na zajęcia w budynku obok: magicfit.pl a dziecko można zostawić (od lat 3) pod opieką WidziMiSię.

W najbliższym czasie:

  • odbędą się zajęcia pokazowe SMYKO-MULTISENSORYKA® Sobota 26.01.2019 godz. 09.00 (wiek 0,6 – 1,5 lat) + rodzic/opiekun oraz o godz. 10.00 (wiek 1,5 – 2,5 lat) + rodzic/opiekun
  • Szafing czyli wymiana rzeczy sobota 2 luty 2019 godz. 14.00 – 17.00 Przewidywane jest wsparcie w ramach opieki nad dziećmi w trakcie wydarzenia. Dla uczestników dostępna Sala Zabaw w cenie 5zł/h!

Podobne wpisy