Spoko space.

Na razie zakochałam się w koncepcji, bo jeszcze nie miałam okazji skorzystać. Ale brzmi jak marzenie. Zajęcia zumby dla dzieci 1,5-6 lat… ale też zajęcia sportowe dla mam i dzieci.

Na stronie znajdziemy opis:

Spoko Space to przestrzeń stworzona specjalnie dla kobiet. To wyjątkowe miejsce, gdzie można spędzić czas z dzieckiem, spotkać się z koleżankami, poprawić kondycję fizyczną, przyjść na warsztaty albo porozmawiać przy kawie.

 • poznasz ciekawe zabawy z dziećmi w sali wyposażonej w specjalistyczny sprzęt gimnastyczny, sprzyjający rozwojowi dziecka;

 • Twoje dziecko weźmie udział w kreatywnych zajęciach, warsztatach, koncertach z muzyką na żywo oraz przedstawieniach kukiełkowych;

 • napijesz się kawy, poczytasz w spokoju książkę, podczas gdy Twoje dziecko pobawi się z opiekunką;

 • weźmiesz udział w spotkaniach tematycznych z innymi kobietami;

 • samodzielnie poprowadzisz warsztaty dla innych kobiet/dzieci i tym samym spróbujesz swoich sił w nowej roli;

 • rozwiniesz swoje pasje będąc na urlopie macierzyńskim;

 • Ty i Twoje dziecko będziecie mogli uczestniczyć w zajęciach takich jak fitness, joga i taniec;

 • ugotujesz coś z koleżankami lub weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych;

 • odpoczniesz i miło spędzisz czas.

Brzmi pięknie. Jestem ciekawa jak to będzie wyglądać w praktyce.
Więcej na stronie Spoko Space: www.spokospace.pl

 

Edit: Miałam dzisiaj udać się na zajęcia z zumby dla dzieci z córką. Dzwoniłam i zajęcia są na wyższym parterze, więc wózek nie tak wysoko trzeba wciągnąć. Osoba, z którą rozmawiałam, powiedziała, że w razie czego można uzyskać przy tym pomoc i z miejscami parkingowymi tragedii nie ma (ale jest strefa).
Jednak mimo zachwytów, nie udam się na zajęcia. Regulamin z korzystania z zajęć ma koszmarny punkt. Przeraził mnie, bo na zajęcia planowałam udać się z córką, której wizerunek zamierzam chronić (to jej wizerunek, nie mój). Dotyczy to też wizerunku dzieci uczestniczących w zajęciach*.

§ 4 Prawo do wizerunku

 1. SPOKO SPACE zastrzega sobie prawo wykonywania fotografii podczas odbywających się Zajęć i Usług.

 2. Zakup Wejściówki lub Karnetu świadczy o wyrażeniu zgody przez Uczestnika na bezpłatne wykorzystanie jego wizerunku zarejestrowanego podczas Zajęć i Usług, oraz wydarzeń odbywających się w SPOKO SPACE, dla celów marketingowych, w szczególności do umieszczenia na stronie internetowej SPOKO SPACE oraz w mediach społecznościowych. Ponadto Uczestnik wyraża zgodę na nieograniczone rozpowszechnianie jego wizerunku, w jakiejkolwiek formie i na wszelkich polach eksploatacji.

 3. SPOKO SPACE zobowiązuje się wykorzystywać otrzymane dane zgodnie z prawem i w sposób nie uwłaczający godności.

Nie weryfikowałam jak to wygląda w praktyce. Może nie tak groźnie jak brzmi;-) Może grzecznościowo da się dogadać w tej sprawie? Tego nie wiem. Spoko space wygląda na przyjazne miejsce.

 

*

§ 2 Zasady korzystania z Usług

 1. Za uczestnika SPOKO SPACE uważa się każdą osobę dorosłą, która korzysta z wszelkich usług świadczonych przez SPOKO SPACE, w szczególności osobę która: (i) wykupiła Wejściówkę lub Karnet oraz (ii) wynajęła salę albo (iii) bierze udział w zorganizowanym przez SPOKO SPACE wydarzeniu lub spotkaniu a także (iv) korzysta w jakikolwiek sposób z Zajęć lub Usług („Uczestnik”). Za Uczestnika uważa się także osobę małoletnią, która korzysta z usług SPOKO SPACE lub też towarzyszy dorosłemu Uczestnikowi.

Podobne wpisy