Brzmi nieciekawie, ale na szczęście to tyko nazwa, bo oferta jest dla całych rodzin 😉 Jest to tak na prawdę oferta dla dzieciaków z rodzicami w Krakowie. Oczywiście oprócz bezpłatnych aktywności lub za 1zł od osoby dorosłej, znajdują się też komercyjne. Warto zaglądnąć.

Na stronie bip.krakow.pl możemy przeczytać:

Kluby Rodziców to nie tylko spotkania medyczne. To także m.in. zajęcia dogoterapii, kurs samoobrony, warsztaty masażu niemowląt, zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci (np. wspólne czytanie bajek, zajęcia plastyczne), pilates i joga dla kobiet w ciąży czy bardzo szeroka gama zajęć umuzykalniających. Podczas spotkań najmłodszymi zaopiekują się animatorzy w specjalnie utworzonych kącikach zabaw.

Zapraszam zatem do zakładki: www.niezbednikmamy.pl/aktywnosc/kluby-rodzicow, tutaj znajdziesz mapkę i listę miejsc działających w ramach Klubów Rodziców. Dodałam parę nowych miejsc.

Dla Nowej Huty polecam też stronę: http://krakownh.pl/zajecia/1/0/3.html

Z czasem chciałabym wypisać najciekawsze oferty klubów za free lub za 1zł/os dorosłej 🙂 Póki co, zapraszam do samodzielnego poszukiwania doskonałego zajęcia dla siebie i dziecka.

Podobne wpisy