|

Zielony Domek – dla dzieci do lat 3.

Szukając aktywności dla córki, która jest bardzo ruchliwa i zaczyna być agresywna (taki wiek: dużo emocji, dużo “chcę” a jeszcze brak możliwości), trafiłam do Zielonego Domku. Każda aktywność zorganizowana pozwala mojej córce się rozładować, a mnie przetrwać.
I co mogę powiedzieć o tym miejscu? Wózek można zostawić na klatce w kamienicy (dzwonimy domofonem). W środku kuchnia, przebieralnia i spory pokój z baaardzo ciekawymi zabawkami. Przyznam się, że zaskoczyło mnie to pozytywnie, bo widać, że dobór zabawek musiał być przemyślany. Są dwie zasady: do zabawy wodą dziecko ubiera fartuszek i część zabawek musi pozostać po jednej stronie pokoju (linia narysowana na podłodze). Więc rozsądnie. Chodzimy w skarpetkach. Po wejściu wpisujemy imię dziecka do zeszytu i godzinę.
Miejsce super przyjazne. Mamy przychodzące do Domku otwarte. Można się podpytać co się sprawdza w przypadku ich dzieci, żeby zastosować u swojej pociechy (ja tak robię 😛 ). Dzieci uczą się relacji społecznych i bawią się nowymi zabawkami.
Opłata: ile uznasz za rozsądne.

Zielony Domek Fundacji Promyk
ul. Marka 21A (między Floriańską a Szpitalną)
Godziny otwarcia:
pon. 10 -14
wt. 15 -19
śr. 10 -14 oraz 15 – 19
czw. 15 -19
piąt. 10 -14
Link: Zielony Domek

Podobne wpisy