Mam do ROZDANIA vouchery na ciekawy event dla rodzin Trends4Kids, który odbędzie się już za tydzień w sobotę 14.04.2018 w godzinach 10-17:00 w Tauron Arenie. Dzieci do 12 roku życia wchodzą za free, natomiast dorosłym daję szansę na zdobycie voucherów (możecie zdobyć po 2 vouchery). Trends4Kids Co dla dzieci podczas wydarzenia?
Przez cały dzień będą trwały zabawy z animatorami z zamykaniem dzieci w bańkach mydlanych, tworzeniem balonowych zwierzątek, angażowaniem do zajęć sensoplastycznych. Starsze dzieci zauroczą szaleni, kreatywni naukowcy, którzy będą uczyć poprzez zabawę kreując magiczne stwory z piany oraz wybuchowe (ale bezpieczne) wulkany, by rozbudzić fascynację i zainteresowanie chemią.

Co dla dorosłych? Warsztaty, prelekcja, bezpłatne badania dla kobiet w ciąży... I wiele innych: bezpłatne konsultacje i porady w zakresie m.in ginekologii, pediatrii, fizjoterapii, psychologii i innych dziedzin. Harmonogram: tutaj. Lista wystawców jest długa 🙂 -> zobacz tutaj!  

Przejdźmy do rzeczy. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać voucher?

Wysłać mi wiadomość mailową ( niezbednikmamywkrakowie@gmail.com ) lub poprzez FB (wiadomość prv!) do niedzieli. Mam do rozdania kilkanaście sztuk (po 2).

Vouchery zostaną wysłane pocztą w poniedziałek, więc jeśli wysyłasz maila proszę podaj od razu adres, na który będę mogła wysłać wejściówkę. Nie będę publicznie podawać osób, które wygrały. Natomiast każdemu, kto w terminie się zgłosi odpowiem czy może się spodziewać listu z poczty z wygraną.

Udanego dnia!

Podobne wpisy