Kto stworzył Niezbędnik?

Strona powstała z potrzeby informacji, która pozwoliłaby spokojnie odnajdywać się w Krakowie. Pomysł na stronę powstał już kiedy byłam w ciąży i okazało się, że nie jest łatwo “pójść na miasto” ze znajomymi. Bo za głośna muzyka, a maleństwo w brzuchu tego nie toleruje. Bo dym papierosów… Zaczęły się schody. Te właśnie schody uświadomiły mi, że chciałabym swobodniej czuć się rodzicem. Dla mnie to oznaczało informację. Dlatego chcę stworzyć stronę ułatwiającą bycie rodzicem.

Mam na imię Anna. Jestem Krakowianką i matką, która zgromadziła na własne potrzeby sporo informacji. Na kolejnych etapach: ciąża, poród, macierzyństwo. Miały mi pomagać w sprawnym decydowaniu “co i gdzie”. Postanowiłam nie usuwać tych wiadomości (zakładek ‘ulubione’), a pogłębić je i podzielić się nimi z Tobą.

Ponadto jestem grafikiem z silnymi zapędami programistycznymi. Zatem jednocześnie uczę się na tej stronie. Stąd korzyści są zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie drogi użytkowniku*.

Zachęcam do kontaktu. Jeśli widzisz błąd, niejasną informację lub coś chcesz zasugerować, to chętnie się z tym zapoznam. Bez spiny, pewnie też jesteś rodzicem i chciałabyś/chciałbyś, żeby coś było łatwiejsze. Pomóżmy sobie wymieniając się informacjami 🙂

A może chcesz nawiązać współpracę? Jestem otwarta na propozycje. Zasadą Niezbędnika jest: wszystkie informacje o darmowych wydarzeniach publikuję również za darmo, bo zależy mi, żeby czytelnicy mieli do nich szeroki dostęp. Wszystkie pozostałe są do uzgodnienia.

Mam nadzieję, że stały rozwój strony (mam na to sporo pomysłów i nieco mniej czasu) sprawi, że i Ty odnajdziesz się przyjaźniej w Krakowie.

* Na kursie przygotowującym do wolontariatu usłyszałam kiedyś, że Ci co altruistycznie podchodzą do wolontariatu, najszybciej się wypalają. Dlatego traktuję tę stronę jako hobby, pole do nauki i inwestycję, która kiedyś zacznie mi się zwracać.