Gra dla rodzin z dziećmi w wieku 4-7 w wybrane niedziele. Zabawa i nauka w jednym!

Podstawowe zasady:

Spotkania mają charakter otwarty. Uczestnicy mogą w każdej chwili włączyć się do zabawy lub zakończyć ją w dowolnym momencie.
Rozpoczynamy o godz. 11.00. Uczestnicy mogą dołączyć w każdej chwili do godziny 13.00. Warsztaty kończą się o 14.00. Czas trwania warsztatów to około 2 (do 3) godzin, w zależności od preferencji i indywidualnych możliwości uczestników.
Warsztaty nie wymagają rezerwacji poza wyjątkowymi, określonymi w kalendarium przypadkami.
Przygotowana przez animatorów ścieżka wymaga zaangażowania całej rodziny.
Wstęp: 15 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny). Bilet rodzinny: 30 zł (maks. 3 dzieci, dla opiekuna wstęp bezpłatny).

Pięknie! Telewizor Ci tego nie da! 😉

Terminy i tematy Koników:

04.03.2018 godz. 11:00-14:00 w Gmachu Głównym
Temat:

DROGIE PANIE! 8 marca, czyli Dzień Kobiet, zbliża się wielkimi krokami! To świetna okazja, by spotkać się z kilkoma paniami – małymi i dużymi. Do ich świata zaprasza nas Stanisław Wyspiański – wspaniały artysta i pisarz. Razem z nim poznamy wielkie damy i bohaterki dnia codziennego. Kto wie, może podczas wspólnego świętowania sam malarz zdradzi nam kilka sekretów ze swojego życia?

08.04.2018 godz. 11:00-14:00 w Dom Mehoffera
Temat:

DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK Wiosna, wiosna wkoło! Warto się zakochać we wszystkim, co właśnie budzi się do życia – w barwnych kwiatach, połyskujących w słońcu ważkach i motylach. Czy miłość do sztuki też najpiękniej kwitnie wiosną? O tym, czy motyle w brzuchu przeszkadzają, czy pomagają artystom w pracy, powiedzą nam dawni mieszkańcy domu – Józef Mehoffer, a także Franciszek Wyspiański. Bo dom przy ulicy Krupniczej zakochany był w artystach i zawsze chętnie przyjmował ich w swoje progi.

13.05.2018, godz.11:00-14:00 w Dom Matejki
Temat:

GŁOWY DO GÓRY! Gwiazdy, chmury, ptaki… Są rzeczy, które można zobaczyć, tylko zadzierając głowę wysoko, wysoko. W muzeum również warto czasem spojrzeć w górę. Na warsztatach podążymy za wzrokiem wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika i odkryjemy, jakie dziwy mogą się kryć pod muzealnym stropem.

Brzmi przekonywująco? Nie? Tak? Więcej na temat pod linkiem: tutaj.

Podobne wpisy