Aktualności


FERIE Z HERÓDKIEM. Cykl sobotnich warsztatów w Muzeum Etnograficznym w Krakowie   Ostatnio zaktualizowane!

FERIE Z HERÓDKIEM

Cykl sobotnich warsztatów w Muzeum Etnograficznym w Krakowie

 

Karol Wójciak zwany Heródkiem był rzeźbiarzem z Lipnicy Wielkiej na Orawie, jednym z najoryginalniejszych twórców, których prace posiadamy w zbiorach MEK. Wystawę poświęconą jego życiu i twórczości prezentujemy w Domu Esterki do połowy marca 2020 roku. We wszystkie soboty ferii: 25 stycznia, 1 lutego i 8 lutego, zapraszamy do Domu Esterki na zajęcia w jej przestrzeni.

 

Wędrówki aniołów – warsztaty sitodruku

Jak obudzić do życia kształty, kolory i postacie, które skrywa nasza wyobraźnia? Zapraszamy rodziny z dziećmi na warsztaty graficzne w przestrzeni wystawy Heródek, podczas których zapoznamy się z techniką sitodruku.

 

Czym jest matryca i do czego służy rakla? Jak przygotować szablon do druku? Ile wydruków może powstać z jednego wzoru? Technikę sitodruku będziemy zgłębiać inspirując się rzeźbionymi przez Heródka postaciami świętych i aniołów, które podobno miały czynić świat lepszym i piękniejszym.

 

Dokładnie przyjrzymy się detalom, kolorom i spojrzeniom aniołów. Następnie, wcielając się w rolę drukarza, stworzymy szablony własnych postaci, które nadrukujemy na bawełniane torby. Niech stworzone przez nas postacie powędrują w miejską przestrzeń, by jak Heródkowe „gnotki”, czyniły świat lepszym.

 

Informacje praktyczne:

 • Termin: 25.01.2020 (sobota) godz. 11.00–13.00;
 • Wiek uczestników: warsztaty dla rodzin z dziećmi powyżej 7 roku życia (w warsztatach dzieci uczestniczą wspólnie z dorosłymi);
 • Bilety: 10 zł/dziecko, opiekunowie uczestniczą bezpłatnie (w cenie bilet na wystawę Heródek);
 • Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy. 
 • Informacje i zapisy: Joanna Zbela, zbela@etnomuzeum.eu
 • Wydarzenie na Facebooku

Prowadząca:

Monika Kocot – edukatorka, prowadzi zajęcia edukacyjne w Muzeum Etnograficznym im. S. Udzieli w Krakowie oraz zajęcia plastyczne w swojej pracowni Malarmo. Dzień zaczyna od dobrej kawy. Lubi malować i rysować, szczególnie góry. Tam też najchętniej spędza wolny czas, bo z góry wszystko lepiej się jawi, a i nowe pomysły w górskiej scenerii rodzą się najliczniej.

 

Muzyka z patyka – warsztaty tworzenia instrumentów muzycznych

Heródek wydobywał swoje rzeźby z kawałka drewna. Odkrywał je, delikatnie zaznaczał, jakby zawsze w nim tam były. Czy kawałek drewna skrywa w sobie tylko kształt? A może chowa się w nim również dźwięk? Tynytyntynytyn dalidalidom tak śpiewał Heródek. A jaki dźwięk zagrasz Ty?

 

Na warsztatach połączymy dwie pasje Heródka: rzeźbienie i muzykowanie. Wykonamy własnoręcznie instrumenty muzyczne z drewna i gliny, które następnie przetestujemy. Lepienie, wiercenie, ubijanie, malowanie – tyle czynności, by móc zagrać koncert!

 

Informacje praktyczne:

 • Termin: 1.02.2020 (sobota) godz. 11.00–12.30;
 • Wiek uczestników: zajęcia dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia (w warsztatach dzieci uczestniczą wspólnie z dorosłymi);
 • Bilety: 10 zł/dziecko, opiekunowie uczestniczą bezpłatnie (w cenie bilet na wystawę Heródek);
 • Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy. 
 • Informacje i zapisy: Joanna Zbela, zbela@etnomuzeum.eu;
 • Wydarzenie na Facebooku

Prowadząca:
Zuzanna Surmazaangażowana społecznie edukatorka i animatorka kultury. Czasem zdarza jej się malować albo stworzyć coś w ceramice. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego. Najbardziej na świecie lubi małe odbite plamki słońca na ścianie, chodzenie po lesie i książki dla dzieci.

 

Święty Wołgan, którego nigdy nie było – warsztaty teatralno – improwizacyjne

Święty Wołgan to jedna z wielu rzeźb Heródka, który lubił rzeźbić postaci święte, ważne, wielkie. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że… o takim świętym nikt nigdy nie słyszał. Ale Heródka wcale to nie powstrzymało przed wyrzeźbieniem go.
Jak więc dowiedzieć się, kim był święty Wołgan?

 

Zapraszamy dzieci powyżej 7 roku życia na warsztaty teatralnoimprowizacyjne, podczas których przekonamy się, jakim bogatym materiałem dla twórczości jest własna wyobraźnia, wrażliwość, ciało, doświadczenia z niego płynące. A to wszystko zawsze mamy przy sobie! Improwizacja to nie tylko teatr, to także sposób radzenia sobie w sytuacjach, kiedy nie bardzo wiemy, co zrobić. Rozwija kreatywność w każdej dziedzinie twórczości, uczy szybkiego podejmowania decyzji, uważności, budowania i kreowania sytuacji w czasie rzeczywistym.

Paliwem dla naszej wyobraźni będzie spotkanie z Heródkowymi rzeźbami. O czym nam opowiedzą, co w nich wyczytamy, a może sami mamy im coś do powiedzenia?

 

Informacje praktyczne:

 • Termin: 08.02.2020 (sobota) godz. 11.0012.30;
 • Wiek uczestników: warsztaty dla dzieci powyżej 7 roku życia (tym razem zapraszamy bez rodziców/opiekunów);
 • Bilety: 10 zł/dziecko (w cenie bilet na wystawę „Heródek”);
 • Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy. 
 • Informacje i zapisy: Joanna Zbela, zbela@etnomuzeum.eu;
 • Wydarzenie na Facebooku

Prowadzące: 

Asia Zbela, Ola Migalska – edukatorki i animatorki kultury, które na co dzień koordynują działania edukacyjne w biurze MEK. I dopiero Heródek im przypomniał, że już o wiele za długo siedzą przy komputerach, podczas gdy niestworzone światy czekają na swoje odkrywczynie i odkrywców. Już nie mogą się doczekać by wybrać się w tę podróż!


1% dla Igorka

Czas na 1% :):) …

…z dobroci serducha, tak niewiele a dla Igorka tak wiele. Po prostu POMÓŻ !

Igorek 1 procent

To jest prywata. Jeśli ktoś z was jeszcze nie zdecydował, komu oddać swoje 1%, to zachęcam do przekazania go na rzecz tego sympatycznego czteroletniego fightera Igorka. Znam go i jego mamę. Wiem, że dzielnie podjęli się wyzwania jaką jest walka o przyszłość chłopca. Można im pomóc do czego zachęcam.


Drewniane klocki dla dziecka   Ostatnio zaktualizowane!

Artykuł sponsorowany

klocki dla dzieckaZabawki dla dzieci to nie tylko ładne, kolorowe przedmioty. Kwestia wizualna jest oczywiście bardzo ważna, ale nie zapomnij o wartości edukacyjnej, rozwijającej dziecko. Bardzo istotnym aspektem jest również bezpieczeństwo – zabawki dla maluchów nie mogą posiadać małych elementów, stwarzających zagrożenie dla zdrowia i życia.

Jakie zabawki wybrać, by nie tylko cieszyły oko, ale były bezpieczne dla dziecka i wartościowe dla jego rozwoju?

Wybór zabawki

Inne zabawki wybierzesz dla niemowlaka, a inne dla kilkulatka. Łączy je jednak jeden aspekt – nie powinny być zabawkami “biernymi”. Dobra zabawka uczy przez zabawę, rozwija kreatywność, zmusza do myślenia logicznego i przyczynowo-skutkowego. Nawet najładniejsza zabawka, która porusza się sama i nie wymaga żadnej interakcji, bardzo szybko wyląduje w kącie. Rodzicom często wydaje się, że najlepsza zabawka to taka z mnóstwem funkcji, kolorowa, wydająca tysiące dźwięków, tymczasem ta najprostsza może okazać się strzałem w dziesiątkę. Najlepszym tego przykładem są klocki drewniane.

Klocki drewniane dla dzieci

To zabawka znana od pokoleń. Mimo upływu lat niemal każdy sklep posiada je w swojej ofercie. Skąd ich fenomen?

 • Są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci, ponieważ nie posiadają małych elementów, które można połknąć, ani ostrych krawędzi. Przy ich produkcji zwykle nie wykorzystuje się chemicznych dodatków, farb, etc.
 • Nie mają niepotrzebnych ozdób, są utrzymane zazwyczaj w stosowanej kolorystyce, więc pozwalają dziecku odpocząć od ogarniających zewsząd bodźców, zwłaszcza, gdy dziecko bawi się na co dzień zabawkami kolorowymi, wydającymi dźwięki.
 • Klocki rozwijają wyobraźnię, kreatywność i motorykę – od dziecka zależy, w jaki sposób wykorzysta swoje klocki. Może będzie budowniczym wspaniałych zamków, a może matematykiem poznającym różnorodność figur geometrycznych? Pozwól dziecku zadecydować.
 • Uczą cierpliwości i koncentracji, a dodatkowo wpływają na pozytywne relacje społeczne, niezależnie od wieku – nic tak nie cieszy jak wspólne układanie klocków, zarówno z kolegami, jak i rodzicami czy dziadkami.
 • Klocki to bardzo wytrzymała zabawka, dodatkowo wpisująca się w trend ekologiczny. Łatwo utrzymać je w czystości, aby zapewnić dziecku w 100% bezpieczną zabawę.

Przy zakupie klocków drewnianych oraz innych zabawek dla dzieci zwróć uwagę również na to, czy posiadają one odpowiednie certyfikaty. Warto pamiętać, że zabawki wyprodukowane w Unii Europejskiej są poddawane bardziej restrykcyjnym testom, niż te pochodzące z Azji.


Wejściówki na Trends4Kids do rozdania!

Mam do rozdania 10 wejściówek na Trends4Kids!

Trends4Kids to targi rodzinne odbywające się po raz 4 w Krakowie w Tauron Arenie!

Dla pierwszej osoby miły gift dodatkowo 🙂

 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że napiszesz pod postem na Facebooku “tak” lub inne hasło potwierdzające chęć otrzymania wejściówki.

Skontaktuję się w Tobą (o ile jesteś jedną z pierwszych 10 osób) i przekażę wiadomość z biletem. Wejściówka jest dla osoby dorosłej, dziecko wchodzi za free.

Kiedy jest to wydarzenie?

W najbliższą niedzielę 01.12.2019 w godzinach 10-17.

Gdzie się odbywa?

W Tauron Arenie, ul. Stanisława Lema 7

 

Więcej o wydarzeniu: https://niezbednikmamy.pl/trends4kids-w-krakowie/

 


Trends4Kids w Krakowie

W najbliższą niedzielę (1 grudnia 2019) od 10:00-17:00w Tauron Arenie odbędzie się ciekawe wydarzenie dedykowane rodzinom – Trends4Kids. Są to targi akcesoriów dla mam i dzieci oraz moda.

Link do wydarzenie na stronie Facebook: https://www.facebook.com/events/440177576815501/

Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Podczas naszego wydarzenia możesz poznać:
✅ najnowsze kolekcje akcesoriów i zabawek dla dzieci
✅ najmodniejsze propozycje ubrań jesienno-zimowych dla najmłodszych.

To także idealna okazja na zakupy bezpośrednio od producentów.

1 grudnia 2019 TAURON Arena Kraków zamieni się w:
✅ centrum edukacyjne dla rodziców
✅ miejsce zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Trends4Kids

Trends4Kids, Tauron Arena

PONADTO:

➡ STREFA SHOPPINGU – w tej strefie możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Znajdziesz tutaj odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki i wiele innych. Jeśli zrealizujesz zakupy na naszych targach na minimum 250 zł – zgłoś się do stanowiska organizatora. W podziękowaniu za to, że wspierasz naszych wystawców i wybierasz ich produkty będziemy mieć dla Ciebie niespodzianki. Ważne! Liczba prezentów jest ograniczona ➡ Śledź nasz profil na Facebooku, aby dowiedzieć się jak odebrać upominek Trends 4 Kids 🎁🎀🎁
https://trends4kids.pl/trends-4-kids-w-warszawie/wystawcy

➡ STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Najmłodsi Goście m.in. będą tworzyć przy wielkoformatowych panelach dizajnu ze sznurka, przeżyją podwodną przygodę w świecie wirtualnym, przygotują indiański pióropusz i poćwiczą swoją pamięć na warsztatach szybkiego zapamiętywania. Nie zabraknie także magicznych baniek mydlanych i tradycyjnego malowania buziek.
https://trends4kids.pl/trends-4-kids-w-krakowie/atrakcje-dla-dzieci

➡ STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin, związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.
https://trends4kids.pl/trends-4-kids-w-krakowie/prelekcje

➡ STREFA EKO WYBORU – jest to dla nas szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Będziemy edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Na najmłodszych Gości czekają ciekawe zajęcia upcyklingowe.
Rodziców odwiedzających wydarzenie i wystawców biorących udział w targach także będziemy starali się zarażać ideą less waste i pokazywać jak stać się eco friendly.
https://trends4kids.pl/trends-4-kids-w-krakowie/strefa-eko

Więcej na: www.trends4kids.pl


Jak stworzyć najlepszy biznesplan? – bezpłatne warsztaty

Dziewczyny z Krakowa i okolic, przedsiębiorcze mamy! 🙂 Mamy dla Was wspaniałą wiadomość!
Już 20.11 zapraszamy Was na bezpłatne warsztaty i konsultacje dotyczące tworzenia biznesplanu!

mamopracuj.plOpowiemy o:
✅ drogowskazach na drodze planowania własnego biznesu,
✅ czym jest biznesplan, po co i jak się go tworzy oraz jakie ma znaczenie,
✅ najważniejszych elementach biznesplanu, które przesądzają o powodzeniu biznesu,
✅ środkach o jakie możesz ubiegać się na starcie prowadzenia działalności!
Na zaproszenie Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie świętujemy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości!
🙂
Będziesz z nami? 🙂
.
Szczegóły 👇👇👇
HTTPS://MAMOPRACUJ.PL/JAK-STWORZYC-NAJLEPSZY-BIZNESPLAN-BEZPLATNE-SPOTKANIE-DLA-PRZEDSIEBIORCZYCH-MAM-ZAPISZ-SIE


Czy Robotyka może być dla czterolatka?

Na gorąco, bo po pierwszych zajęciach. Zastanawiałam się, czy moje czteroletnie dziecko może chodzić na Robotykę? Czy to nie za wysoki pułap? Może zbyt skomplikowane? Skoro jednak niedaleko mnie (Krowodrza Górka) otworzyła się taka możliwość, stwierdziłam, że sprawdzę.

I co się okazało? Tak! Czterolatka była podekscytowana. Po pierwsze mogła pracować na komputerze – a mama w domu nie pozwala 😉 Po drugie to, co stworzyła miało sens i działało oraz było z klocków! Czyli sukces! Dziecko uszczęśliwione, bo zrobiło coś pierwszy raz i się udało! Czyli nabieramy pewności siebie. Komputera używamy celowo, a nie jak dotąd na chybił trafił i na szybko zanim mama wróci 😉

Zatem jeśli się zastanawiasz… Po prostu spróbuj!

Zajęcia odbywają się w środy o 17:15 na Rusznikarskiej w Kawa i Zabawa.

PS Czy ktoś mi zapłacił za tą recenzję (dla sceptyków)? Nie! To ja zapłaciłam za zajęcia 😉


ChemicAl World

chemical world

Wyjątkowe chemiczne urodziny? Wybuchowe pokazy naukowe dla szkół i przedszkoli? Warsztaty chemiczne dla dzieci, wypełnione samodzielnie wykonywanymi doświadczeniami?

To wszystko i wiele więcej znajdziecie w ofercie ChemicAl World- firmy, która już od 5 lat organizuje niespotykane atrakcje dla dzieci w szkołach i przedszkolach, a także na różnego rodzaju eventach.

Przekonajcie się sami- https://chemical-world.pl/

chemical world chemical world


Obozy narciarskie – na jakie się zdecydować?

Artykuł sponsorowany

Little boy practicing skiing on ski lesson

Co zrobić, ale tym razem zdecydować się już na odpowiedniej jakości obozy narciarskie? Wasza pociecha rok temu wybrała się na taki wypad? Okazało się jednak, że nie była do końca zadowolona? Jest w tym trochę Waszej winy? Wszystko jest spowodowane tym, że po prostu nie mieliście odpowiednio dużo czasu, aby dokładnie porównać oferty na internecie? Teraz nie zamierzacie drugi raz popełniać tego samego błędu? Chcecie po prostu wyciągnąć konstruktywne wnioski i tym razem zdecydować się już na dobre jakościowo obozy narciarskie? W takiej sytuacji na pewno warto przeczytać dzisiejszy wpis, który pomoże Wam po prostu krok po kroku podejmować słuszne decyzje.

Jak się za to odpowiednio zabrać? Wasza pociecha kocha narty? Umie już mniej więcej jeździć? A może jest dopiero początkująca? Na szczęście można zdecydować się na różne obozy narciarskie – na przykład na stronie internetowej kogis.pl. Jest ona coraz popularniejsza. Zwłaszcza dlatego, że tam obozy narciarskie są organizowane przez Kogis. To natomiast wyjątkowo uznana firma odnosząca sukcesy w branży turystycznej. Wybierając Kogis gwarantujecie sobie jakość oraz bezpieczeństwo. Na stronie internetowej może być znaleziona bez żadnego problemu wyjątkowo pomocna wyszukiwarka. To szansa na to, aby szybko wybrać odpowiedniej jakości obozy – na przykład w takiej lokalizacji, jak Białka Tatrzańska. Od Was zależy, jaki będzie termin wyjazdu i tak dalej. Macie okazję określić swoje możliwości finansowe lub wpisać wiek własnej pociechy. Co jeszcze może być wybrane? W okresie wakacyjnym bardzo popularne są kolonie lub zielone szkoły. Przez cały rok kalendarzowy chętnie wybierane są na przykład – z tej strony – po prostu wycieczki szkolne.

Dlaczego jednak warto zdecydować się na obozy narciarskie tego typu, a nie na przykład na innej stronie internetowej? Należy zwrócić uwagę na czynnik, że Kogis to platforma popularna i wyjątkowo ceniona. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby na tej stronie było bardzo dużo opcji do wyboru. Nie inaczej jest uwzględniając obozy narciarskie. Macie szansę zdecydować się na coś na terenie Polski. Tutaj dobrym wyborem jest między innymi Białka Tatrzańska. Dodatkowo możecie również wybrać miejscowość na Słowacji. Wszystkie obozy narciarskie ze strony internetowej https://www.kogis.pl/tematyki-zimowisk/obozy-narciarskie/ są bardzo dokładnie oraz szczegółowo opisane. Rodzice oraz dzieci chętnie sprawdzają również fotografie, które mniej więcej obrazują, jak to może już wszystko wyglądać tam na miejscu. Dodatkowo wszystkie tego typu obozy narciarskie są we właściwym terminie zgłaszane do kuratorium. Nie zapominajcie również o tym, że możecie także liczyć na bezpieczeństwo na najwyższym możliwym poziomie. W cenie znajduje się ubezpieczenie NNW. Na zajęciach wykorzystywany jest dobrej jakości sprzęt. Poza tym instruktorzy to osoby o nieposzlakowanej opinii, które są niekarane i doskonale wiedzą, jak uczyć dzieci oraz z nimi postępować itp.

Czy w trakcie obozu narciarskiego dzieci jedynie uczą się jeździć na nartach? Okazuje się, że nie do końca. Oczywiście, ten aspekt jest tutaj najczęściej poruszany. W końcu chodzi o to, aby zdobyć podstawy lub na przykład rozwijać posiadane już w tym momencie umiejętności, prawda? Obozy narciarskie ze strony internetowej kogis.pl to jednak również inne atrakcje. Jakie? Platforma Kogis dba o to, aby dzieci były zadowolone pod wieloma względami. W związku z tym obozy narciarskie to nie tylko praca na stoku. To również szansa na to, aby zwiedzać rozmaite miejscowości. Popularne są imprezy integracyjne lub na przykład wspólne oglądanie telewizji z kubkiem czekolady w rękach… Co jeszcze jest do wyboru? Sporą popularnością cieszą się także ogniska i pieczenie kiełbasek. Oczywiście, dużo zależy od panujących warunków atmosferycznych. Niemniej jednak warto zauważyć, że specjaliści są przygotowani tak naprawdę na rozmaite scenariusze. W związku z tym dzieci na pewno nie będą narzekały na to, że będzie panowała nuda oraz monotonia w trakcie zajęć.


Weekend z dzieckiem w Krakowie? Zapraszam na FB Niezbędnika.

Drodzy rodzice,
zapraszam dzisiaj na stronę FB po 20 (wydarzenia na sobotę) i 21 (wydarzenia na niedzielę) na stronę Niezbędnik na FB. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji na nadchodzący weekend.

Zajęcia, warsztaty, przedstawienia… Całkiem sporo tego!

Jeśli jednak szukasz czegoś innego:
– restauracje i kawiarnie przyjazne rodzinie -> link
– atrakcje Krakowa (oferta -> muzeum, kino, filharmonia, teatr itp dla dzieci)-> link
– propozycje w Krakowie na świeżym powietrzu -> link
– okolice Krakowa i jednodniowe wycieczki -> link

Ładnej pogody!


“Sportowe Weekendy” w Moto Park Kraków

Moto Park Kraków - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy na co dzień zajmujący się prowadzeniem szkoleń z techniki jazdy dla kierowców, rozpoczyna "Sportowe Weekendy". Mieszkańcy na obiekcie przy ul. Rzepakowej 4R będą mogli bezpłatnie skorzystać z infrastruktury Ośrodka - asfaltowego toru w celach rekreacyjnych tj. do jazdy na rowerach, rolkach, wrotkach, hulajnogach i deskorolkach. Tor przystosowany jest dla każdego - od początkującego po zaawansowanego miłośnika sportu. Ze względu na jego 1 km długość oraz krętość z pewnością daje możliwość spędzenia aktywnie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Sportowe weekendy powstały z myślą o propagowaniu uprawiania sportu i rekreacji. Wyznaczone terminy to:

 • 14.09 w godz. 16:00-18:00
 • 22.09 w godz. 16:00-18:00
 • 29.09 w godz. 16:00-18:00
 • 06.10 w godz. 16:00-18:00

Wydarzenia weekendowe rodzinne w Krakowie – wrzesień

Drodzy rodzice,
zapraszam na stronę FB po 20 (wydarzenia na sobotę) i 21 (wydarzenia na niedzielę) na stronę Niezbędnik na FB. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji na nadchodzący weekend.

Zajęcia, warsztaty, przedstawienia… Całkiem sporo tego!

Jeśli jednak szukasz czegoś innego:
– restauracje i kawiarnie przyjazne rodzinie -> link
– atrakcje Krakowa (oferta -> muzeum, kino, filharmonia, teatr itp dla dzieci)-> link
– propozycje w Krakowie na świeżym powietrzu -> link
– okolice Krakowa i jednodniowe wycieczki -> link

Dobrego humoru!


Parada Smoków 1-2 czerwca 2019

Drodzy rodzice i dzieci,

w najbliższy weekend będzie Parada Smoków. Udział weźmie tysiące dzieci wystawiając swoje smoki. Podobno nie gryzą i można spokojnie je obejrzeć już w najbliższym czasie podczas Parady.

1 czerwca o godzinie 22 nad Wisłą będzie miało miejsce wielkie widowisko z efektami pirotechnicznymi i dźwiękowymi.

Program parady*:
Program 19.WIELKIEJ PARADY SMOKÓW:

Smoczy Piknik Rodzinny, Bulwary Wiślane przy Smoczej Jamie
1 czerwca (sobota), godz. 10:00 – 21:30
2 czerwca (niedziela), godz. 10:00 – 19:00

Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle
1 czerwca (sobota), godz. 22:00, Zakole Wisły pod Wawelem

Parada Smoków
2 czerwca (niedziela), godz. 12:15-15:00
Trasa:
Planty (od strony ul. Gertrudy) – ul. Grodzka – Rynek Główny

*ze strony: paradasmokow.pl

Będzie ciekawie!


Bezpłatny webinar dla mam!

Zostałam poproszona o udostępnienie Wam informacji. Proszę bardzo:

[Bezpłatny webinar dla mam!]

Drogie Mamy, jeśli myślicie nad założeniem własnego biznesu i chcecie skorzystać z doświadczenia innych kobiet – mam, serdecznie zapraszam na bezpłatny webinar

JAK WYSTARTOWAĆ Z WŁASNYM BIZNESEM? PRAWDZIWE HISTORIE 3 MAM 📷:)Swoimi doświadczeniami odnośnie zakładania i rozwijania swojej działalności podzielą się:
👩‍💻 Ela – Ela Wolińska wirtualna asystentka
📸 Iza z Iza Faber Fotografia
🧵 Magda z LovemadeZapisujcie się już dziś i co najważniejsze notujcie pytania, jakie chcecie zadać dziewczynom 🙂

Szczegóły i zapisy znajdziecie tu: http://bit.ly/webinar_28maja