Dla dzieci (bawialnie, małpie gaje, zajęcia zorganizowane, kursy, usługi)


Reklama:
#37601e

Aktywność rozrywkowa – Małpie gaje, bawialnie

300frajda

Adres: Przewóz 34 (dojazd od ulicy Myśliwskiej 64)
tel. 881 388 112
Możliwości:Wyposażenie obiektu: 4 trampoliny sportowe z dostępem do basenów z gąbkami, ścieżka akrobatyczna do profesjonalnych skoków akrobatycznych, springfloor z dostępem do drabinek i dołu gimnastycznego, wyczynowe trampolinki sportowe, ścianka wspinaczkowa, pod którą jest basen gimnastyczny, przeszkody parkour’owe, antresola gdzie w spokoju można usiąść i odpocząć. Dla starszych dzieci - w wieku szkolnym.
300frayda.pl


Akukuu - Centrum Zabaw

Adres: Bratysławska 4 (Kaufland)tel. 661 776 420
Adres: Zakopiańska 105 (Galeria Solvay Park)tel. 881 388 112
Adres: Koło Strzelnicy 5 (Wola Justowska)tel. 605 120 375 - jeszcze nie otwarta!
Możliwości:Dla dzieci do 12 roku życia. Między innymi: zjeżdżalnie i baseny z kulkami, trampoliny i karuzele, sala multimedialna oraz dyskotekowa, strefa gokartów, małego sportowca i wiele, wiele więcej! Na najmłodszych czeka strefa malucha (dla dzieci w wieku 0-3). Możliwość organizowania przyjęć. Godziny otwarcia: pon.-pt. 12:00-21:00
sob.-niedz. 9:00-21:00
www.akukuu.pl


Bawialnia M w stylu montessori

Adres: Kościelna 3tel. 502 699 002
Możliwości:Bawialnia edukacyjna dla dzieci od 1 - 10 lat to miejsce pełne zabawek i pomocy edukacyjnych Marii Montessori i nie tylko, które stwarza idealne warunki, rozwoju umiejętności życia codziennego, pogłębienia wiedzy o otaczającym świecie, usprawniania zdolności matematycznych i językowych.
Jedyne takie miejsce w Krakowie, w którym wysokiej jakości zabawki Marii Montessori będą tak łatwo dostępne dla każdego dziecka.
Zajęcia dla kobiet w ciąży Swing Me Mamma.
www.facebook.com/bawialniamontessori


Crazy Sówka

Adres:ul. Marii Dąbrowskiej 17/65 tel. 576 374 119
Możliwości:Sala zabaw dla dzieci, warsztaty, imprezy tematyczne i oferta dla grup zorganizowanych. Dla rodziców kawa.
www.crazysowka.net


EduPrimo

Adres:ul. W. Lipińskiego 13tel. 604 422 808
Możliwości:Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży: tematyczne, ogólnorozwojowe. Zajęcia indywidualne: korepetycje, zajęcia logopedyczne
www.eduprimo.com.pl


Faktory Outlet Modlniczka

Adres:Prof. A . Rożańskiego 32, Modlniczka
Możliwości:Kinderplaneta: Dwa pirackie okręty, małpi gaj, kokosowa karuzela, ścianka wspinaczkowa, bujany okręt dla najmłodszych, trampolina, na tor gokartowy, cymbergaj. Niewiarygodnie duże klocki lego, baseny z kulkami, autka dla maluchów, karuzele, kręciołki, koparka dla budowniczych oraz dmuchany zamek to jedne z nielicznych atrakcji, które znaleźć można na naszym placu zabaw.
Dla rodziców proponujemy CafeBar.
http://www.kinderplaneta.pl/factory-krakow


Fantazja - Zabierzów

Adres:ul. Zielona 2A, 32-082 Bolechowice
Tel.:12 378 40 51, 530 969 336
Możliwości:dwupoziomowe labirynty z przeszkodami i zjeżdżalniami, basen kulkowy, gry planszowe i kolorowanki dostępne dla każdego, duża sala gimnastyczna, konsole z sensorem ruchu, cybergaj, piłkarzyki. Sala zabaw jest dostępna dla dzieci spoza przedszkola – w tygodniu po godz. 15.00 oraz w weekendy. Poniedziałek - piątek 15.00 - 20.00
Sobota i niedziela 12.00 - 19.00 W weekendy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny ponieważ sala wynajmowana jest na urodziny
www.fantazja-dzieci.pl/sala-zabaw.htm


Famiga

Adres:Wrocławska 55 i Starowiślna 55/4
Tel.:533 522 334, 534 998 655
Możliwości:organizacja profesjonalnych urodzin i imprez plenerowych
www.famiga.pl


Galeria Bonarka

Adres: Kamieńskiego 11
Możliwości: Leaopark: największa sala zabaw w Krakowie. Ogromne zjeżdżalnie, strefa armatek pneumatycznych, tor kartingowy, strefa profesjonalnych trampolin oraz wiele innych atrakcji.
Dodatkowo dla najmłodszych specjalna bezpieczna strefa malucha, wyposażona w zjeżdżalnię, basen z piłkami oraz miękkie zabawki. Kawiarnia dla rodziców.
www.bonarkacitycenter.pl
www.leopark.pl


Galeria Bronowice

Adres: Stawowa 61
Możliwości: Karuzela dla dzieci. Kinderpaneta (odpłatnie: trampoliny, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, jeździki oraz inne atrakcje, możliwość zorganizowania imprez urodzinowych, mały barek i stoliki dla rodziców) i Kreatywnej Planety (bezpłatny pokój z zabawkami, domkiem, olbrzymie klocki, liczydła i wiele innych rozwijających kreatywność zabawek. Miłośnicy gier planszowych mogą tu również zagrać w kilkadziesiąt ulubionych, modnych, ale i ponadczasowych gier, które bezpłatnie można wypożyczyć w Punkcie Informacyjnym.). Strefa Relaksu i Gier Video. Fotobudka.
www.galeriabronowice.pl
www.kinderplaneta.pl/bronowice


Galeria Kazimierz

Adres: Podgórska 34
Możliwości: Kulkowo. Szereg zabawek i interaktywną podłogę do zabawy. Pragnąc zapewnić najwyższy komfort naszym klientom, w tej strefie powstał również specjalny kącik przewijania niemowląt. Plac zabaw na zewnątrz Galerii - od strony Wisły.
www.galeriakazimierz.pl
galeria-kazimierz.kulkowo.com


Galeria Krakowska

Adres: Pawia 5
Możliwości: Kulkowo - w korytarzu Galerii Krakowskiej.
www.galeriakrakowska.pl
www.krakow.kulkowo.com


Galeria M1

Adres: Al. Pokoju 67
Możliwości: Kraina Dzieci: Bawialnia dla dzieci z basenem kulkowym i zjeżdżalnią. Bezpłatna opieka nad dziećmi. Maksymalny czas pobytu do 2 godzin. Dzieci przyjmowane są w wieku od 3 do 8 lat. Zapraszamy również na bezpłatne zajęcia nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, we wtorki i czwartki w godz. 17:00-18:00.
www.krakow.m1-centrum.pl


Galeria Plaza

Adres: Aleja Pokoju 44
Możliwości: Fotobudka. Pink Bowling & Club z Placem zabaw dla dzieci: 2 poziomy, zjeżdżalnie i labirynty, 2 baseny kulkowe, 3 salki urodzinowe, gry video, toaleta dla dzieci i dla matek z dziećmi, Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci od 3,5 do 9 lat.
galeriaplaza.pl
pinkbowling.pl/krakow/imprezy-dla-dzieci


Gibon - Centrum Zabaw Dziecięcych

Adres: Dobrego Pasterza 126 (Park Wodny)
Możliwości: Maluchy do lat 3 mogą bezpiecznie bawić się w specjalnie wydzielonym kąciku zabaw wyłożonym bardzo miękką wykładziną i wyposażonym specjalnie do ich potrzeb.
Starsze dzieci na 200 m2 dwupoziomowej powierzchni zabawowej pośród labiryntów, tajemnych korytarzy, basenu i komnaty z piłkami, zjeżdżalni, ruchomych kładek, maglownic, pochylni do wspinaczki, worków bokserskich i strażackich i wielu innych atrakcji mogą w bezpieczny sposób aktywnie spędzić czas.
www.gibon.pl


Go KIDS

Adres: Marii Konopnickiej 28
tel. 505 488 351, 501 181 703
Możliwości:Go KIDS jestem miejscem do zabawy z zorganizowanym programem ćwiczeń. Dla dzieci od 6 miesiąca życia.
ww.facebook.com/GoKidsForum


Kamyczki Patyczki - bawialnia

Adres: ul. Glogera 53, lokal LU02 31-222 Kraków
tel. 500 222 325
Możliwości:Sala zabaw ze zjeżdżalnią, ekranem multimedialnym, huśtawką, kąciki tematyczne oraz wiele kreatywnych zabawek. A dla rodziców kącik, w którym spokojnie będą mogli usiąść, napić się kawy i zjeść coś słodkiego spoglądając na swoją pociechę, która świetnie się bawi! Organizujemy wyjątkowe przyjęcia urodzinowe, warsztaty, imprezy tematyczne oraz zajęcia dla mam z dziećmi.
http://kamyczkipatyczki.pl/


Klockoland - Centrum Nauki i Zabawy

Adres: Mikołajska 13
tel. 667 899 317
Możliwości:Eksponaty z klocków lego, sklep, bufet
klockoland.eu


Mini Świat

Adres: ul. W. Żeleńskiego 3
tel. 788 898 137
Możliwości:Mini poczta, gabient lekarski, mieszkanie, straż pożarna, więzienie 😉 Oraz kolejka i tory, samochodziki, statek piratów a dla rodziców kawiarnia i podgląd dzieci na TV.
miniswiat.pl


Ogródek Matki i Dziecka

Adres: Osiedle Kalinowe 5, przy Parafii Św. Józefa (budynki parafialne)
tel.tel. 606 804 617
Możliwości:Miejsce zabaw dzieci, bufet

"OGRÓDEK dla Matki i Dziecka" działa pod patronatem Fundacji Homo Homini im. Karola de Foucauld, jest miejscem otwartym dla rodziców z małymi dziećmi, które jeszcze nie korzystają z przedszkola. Od innych miejsc dla dzieci odróżnia nas to, że maluchy nie zostają u nas same tylko pozostaje się z nimi towarzysząc im w zabawie, a jednocześnie - nawiązując nowe znajomości, wymieniając się doświadczeniami z innymi rodzicami!

.
www.homohomini.org/ogrodek-matki-i-dziecka


Plac Rozwoju

Adres: Armii Krajowej 12
Tel.: 795 116 996
Możliwości:Plac Rozwoju to nowoczesna sala zabaw, w pełni przystosowana, aby wspierać rozwój dzieci oraz ich rodziców. Profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć pozwala na wspieranie szeroko pojętego rozwoju zarówno najmłodszych (od wieku przedprzedszkolnego), jak również starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Propozycje: Placowy Żłobek / Placowe Przedszkole, Akademia Ninja, MakGajwer, ElektroBOMBA, Nauka i Technika, Robotyka, Programowo, Przytulanki, Kreatywne Duplo, Trening Umiejętności Psychologicznych. Istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod naszą opieką w godzinach otwarcia Placu Rozwoju ale po wcześniejszej rezerwacji: kom. 795 116 996
www.placrozwoju.pl


Robotowo

Adres: Armii Krajowej 12
Tel.: 663 890 511
Możliwości:Warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat z zakresu konstruowania i programowania robotów Lego Education.
www.robotowo.pl


Smocza Kraina

Adres: Kordiana 64
Tel.:730 993 938
Możliwości:animator/animatorka, „małpi gaj” kryjący wiele ciekawych zakamarków, basen z kulkami, ścianką wspinaczkową, trampoliną i innymi zabawkami
http://www.smoczakraina.com/


Skakanka

Adres: Fiołkowa 15
Tel.: 124 105 142
Możliwości: Profesjonalna ścianka wspinaczkowa. Sala gimnastyczna. Kącik malucha, przeznaczony dla najmłodszych dzieci wraz z dwupoziomowym placem zabaw z kulkami. Akademia Brykaczy, Wspinaczy i Gimnastyków to miejsce dla dzieci od 4 miesiąca życia, a i starszy człowiek znajdzie coś dla siebie. To nie jest sala zabaw – to ścianka wspinaczkowa, to ścieżki gimnastyczne, to wszechstronny rozwój przy okazji zabawy. Znajdziesz zajęcia sportowe i przyjęcia dla dzieci.
skakanka.eu


Smykoland

Adres: Na Kozłówce 10
Tel.: 883 963 123
Możliwości: SMYKOLAND został zaprojektowany i wyposażony z myślą o dobrej i bezpiecznej zabawie dzieci do 12 roku życia. Sala ma dwa poziomy z wyodrębnioną częścią dla najmłodszych uczestników zabawy: suchy basen z piłeczkami, labirynt, - kładki ruchome, wiszące przeszkody, elastyczne liny (pajęczyna), tunel, zjeżdżalnia, ruchome wałki (magiel)
www.smykoland.net.pl


Tesco - Kapelnaka

Adres: Kapelanka 54
Możliwości:Kinderplaneta - dziki zachód: dwa baseny z kulkami, zjeżdżalnia, malpi gaj, tor przeszkod ,cymbergaj , karuzela, domek zabaw oraz starannie przygotowany kacik edukacyjny. Kawiarnia. Organizujemy także urodziny dla dzieci
http://www.kinderplaneta.pl/tesco-krakow/


The Little Gym

Adres:ks. Franciszka Maja 40
Możliwości:Zajęcia gimnastyczne. Program dla dziecka na każdy etap jego życia od 4 miesięcy do 12 lat. Każdy z nich wypełniony jest ruchem, muzyką, nauką i zabawą. Umiejętności rozwijamy stopniowo, dlatego każdy program nauczania opiera się na poprzednim. Dzieci robią postępy we własnym tempie i wraz z nabieraniem wprawy, nabierają też do siebie zaufania. Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w próbnych zajęciach.
www.krakow.thelittlegym.eu/home-pl#


Widzi Mi Się

Adres:Rusznikarska 14a/22 (niedaleko pętli Krowodrza Górka)
Możliwości:CAR "Widzimisię" to miejsce w którym chcemy skupiać rodziny wnoszące dobrą energię w to miejsce, pasję i chęci rozwoju siebie i swoich pociech. Zadbamy o odpowiednią opiekę oraz rozwój dziecka, jak również całej rodziny.
Zapraszamy do dwupoziomowego lokalu dostosowanego do Twojego widzimisię!
- Klub Malucha
- Sala Doświadczania Świata - bawialnia na godziny*
- Zajęcia sportowe (bungee fitness kids, zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia z klockami bObles dla rodzice z dzieckiem 1-4 lat)
- Zajęcia artystyczne (zajęcia architektoniczne, teatralne)

* W pobliżu znajduje się kilka placówek sportowych, szybki dojazd do Galerii Krakowskiej (6min) itp, do których może udać się rodzic, gdy dziecko (od 3 lat) może aktywnie spędzać czas pod dobrą opieką.
https://www.facebook.com/CAR.Widzimisie/


Zielony Domek

Adres: św. Marka 21a
tel. 537 957 333
Możliwości:Krakowski Zielony Domek to miejsce otwarte dla dzieci do lat trzech i jedenastu miesięcy oraz ich rodziców; miejsce gościnne, przyjazne, w którym docenia się znaczenie więzi społecznych dla zdrowia psychicznego i fizycznego, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bezpłatnie!
www.fundacja-promyk.org


Aktywność zorganizowana – Organizowanie imprez itp

Doradca Niemowlęcy

Adres: na terenie Krakowa i okolic
Tel.: 661 448 845
Możliwości: Kompletowanie wyprawki dla niemowląt, pomoc w przygotowaniu mieszkania na przyjcie dziecka itp
www.radoscnarodzin.com


Dreamlandia

Adres:Lea 179
Tel.:609 146 594, 12 307 09 29
Możliwości:Organizacja imprez - szeroki zakres usług. Ponadto w Wieliczce i Słomnikach też wypożyczalnia strojów dla dzieci.
dreamlandia.pl


Iki Studio

Adres: Dietla 67
Tel.:506 969 616
Możliwości:animator dla dzieci, klaun, wróżka, imprezy dla dzieci 2-14 lat
www.iki-studio.pl


KiwiKiwi

Tel.:794 240 336
Możliwości:organizacja urodzin i imprez dla dzieci w domu klienta
www.kiwikiwi.eu


Centrum Profesjonalnej Opieki

Adres:S. Lindego 13/20,
Tel.:517712837
Możliwości:opieka nad dziećmi w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat, spotkania i warsztaty dla rodziców, wizyty domowe doświadczonych położnych i pielęgniarek
www.abkcentrumopieki.pl


Kursy i zajęcia sportowe

Akademia Aktywnych i Kreatywnych

Adres: os. Dywizjonu 303 nr 66
Tel.: 728-330-111 (w godzinach 8-22)
Możliwościsztuki walki, lego robotyka, piłka nożna, rysunek i malarstwo, balet, szkoła majsterkowania, leśna przygoda, zabawy sensoryczne, sportowa przygoda, warsztaty komunikacji z dzieckiem
www.aak.edu.pl


AWF. Gimnastyka Ogólnorozwojowa dla dzieci

Adres: Al. Jana Pawła II 78 hala SG 1
Tel.: 608 623 445, 535 124 492
Możliwości Dzieci od 4 roku życia. Gry i zabawy gimnastyczne, w duchu współzawodnictwa i zdrowej rywalizacji, podstawowe elementy gimnastyczne: przewrót w przód, przewrót w tył, mostek, przerzut bokiem (gwiazda), stanie na rękach, wymyk – mające na celu ćwiczenie wytrzymałości i gibkość. Ćwiczenia kształtujące równowagę – zajęcia na batucie i równoważni, doskonale uczące panowania nad ciałem, koordynacji i oceny sytuacji. Przygotowanie siłowe, pobudzające prawidłowy rozwój mięśni poprzez ćwiczenia ciężarem własnego ciała. Kształcenie pamięci ruchowej, przez zapamiętywanie układów utrzymanie naturalnej dla dzieci skoczności, gibkości i zwinności.
Dla starszych: Trening z elementami akrobatyki (przewroty, przerzuty, dla bardziej zaawansowanych: salta). Trening siłowy ( praca nad siłą, dynamiką, kondycją), o zróżnicowanym poziomie intensywności, uwzględniający możliwości i potrzeby grupy. Ćwiczenia na wytrzymałość na przyrządach tj.: gumy, lina. Ćwiczenia z wykorzystaniem przyrządów gimnastycznych (m.in. kółka, poręcze, drążek, planszy, batutu, równoważni).
gimnastyka.krakow.pl/ogolnorozwojowa


Centrum Sportu i Rekreacji Cascada

Adres: Szuwarowa 1
Tel.: 12 262 76 45, 12 262 76 46, 664 089 527, 664 089 528
Możliwości szkółka tenisowa, nauka pływania (4-5lat), wodny klub bobasa (od 3 miesiąca), balet (5-7 lat), robotyka (4-7 lat)
www.cascada.com.pl


Cumbre

Adres: Borowinowa 53/37
Tel.:602 321 126
Możliwości wsponaczka dla dzieci od 4 roku życia
www.cumbre.pl


EduPrimo

Adres: ul. Lipińskiego 13C 30-349 Kraków
Tel.: 696 85 27 97
Możliwości Zajęcia tańca, teatralne, śpiewu, z biologii, logopedyczne, matematyczne, origami, zumby, SI gimnastyka, ogólnorozwojowe, sensoplastyka. Mega bogata oferta!
http://www.eduprimo.pl/


Escape Room dla Dzieci Gamescape Sp. z o. o.

Adres: ul. Dietla 25/2
Tel.: 12 333 7978, 882 420 516
Możliwości 2-6 dzieci 6-9 lat
www.gamescape.pl/baba-jaga-escape-room-dla-dzieci


Gymspace

Adres: ul. Pocieszka 3
Tel.: 575 765 321
Możliwości Zajęcia gimnastyczne dla dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. GYMSPACE PRĄDNIK – to strefa skoków – dwie ścieżki akrobatyczne z dołem wypełnionym gąbkami, dwie 100 metrowe sprężyste plansze, przyrządy gimnastyczne (równoważnia, trampolina, drążek, airtrack, kółka, grzybek) oraz wiele kolorowych materaców, miękkich klocków, przeszkód, zabawek. A dla rodziców wygodne lobby z kawiarenką.
www.pradnik.gymspace.pl


Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

Adres: Grottgera 3/42
Tel.: 696 608 605
Możliwości Dzieci od 4 roku życia. Obozy sportowe. Młodzi adepci karate tradycyjnego shotokan uczą się dyscypliny, etykiety, pomagania słabszym oraz szacunku dla starszych. Także tego, że sukces nie przyjdzie sam. Regularne treningi zapewniają sprawność fizyczną, koordynację, pewność siebie, panowanie nad emocjami.
www.karatekrakow.pl


LaLoba - Centrum Kobiet

Adres: Dauna 113 lub ul. Beskidzka 30C
tel.666 290 333 lub 12 425 62 71
Możliwości:Zajęcia dla kobiet w ciąży, zajęcia dla matek z dziećmi i dla dzieci + możliwość imprez zorganizowanych w weekend.
lalobacentrum.pl


Mali Twórcy

Adres: ul. Mikołaja Kopernika 9
Tel.: 887524879
Możliwości Warsztaty ceramiczne dla dzieci 3-10 lat.
www.malitworcy.pl


Spoko Space -Centrum dla kobiet i dzieci

Adres: ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela, 17 / 2
Tel.: 515 854 140
Możliwości Spoko Space to przestrzeń stworzona specjalnie dla kobiet. To wyjątkowe miejsce, gdzie można spędzić czas z dzieckiem, spotkać się z koleżankami, poprawić kondycję fizyczną, przyjść na warsztaty albo porozmawiaDo-Re-Misie: Muzyka dla Malucha!ć przy kawie. Ty i Twoje dziecko będziecie mogli uczestniczyć w zajęciach takich jak fitness, joga i taniec; ugotujesz coś z koleżankami lub weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych; Zumba dla dzieci od 1,5 do 6 lat, masę zajęć na które można przyjść z dzieckiem
www.spokospace.pl


Basen i nauka pływania

AGH - basen

Adres: Jana Buszka 4
Tel.: 12 617 48 41
Możliwości Najmłodsi miłośnicy wody oraz entuzjaści hydromasażu mogą korzystać z zalet jakie posiada basen rekreacyjny: powierzchnia 15 m x 8,4 m, głębokość: 0,6 m – 1,0 m, temperatura wody: 32 ºC, temperatura powietrza: 34 ºC. Dla osób pragnących rozpocząć naukę pływania przygotowaliśmy basen szkoleniowy: powierzchnia 25 m x 12,5 m, głębokość: 0,8 m – 1,8 m, temperatura wody: 28 ºC, temperatura powietrza: 30 ºC. Dziecko do 4 lat - wstęp wolny, płaci tylko opiekun.
Ponadto: Basen AGH dysponuje specjalnie wydzielonym kącikiem zabaw: labirynt, zjeżdżalnie, basen z kulkami. Otwarte jest przez 7 dni w tygodniu. „Kulki”: pn – nd/święta: 8:00 – 22:00 Istnieje możliwość rezerwacji, organizacji imprez okolicznościowych i wynajęcia animatora.
Jest możliwość Aqua Joga dla kobiet w ciąży.
www.basen.agh.edu.pl


Bema - Marek Kosiba

Adres: Bielańskiego 15
Tel.: 12 429-91-37, 602 21 31 83
Możliwości Prywatna szkoła pływania: adaptacja dziecka od 3 miesiąca do 4 roku życia do środowiska wodnego, nauka pływania.
www.bema.krakow.pl


Balance Aqua&Fitness

Adres: basen Herbewo, Al.Słowackiego 64
Tel.: 12 633 63 43, 695 869 974
Możliwości Zajęcia dla kobiet w ciąży. Aqua kids: oswajanie dzieci z wodą i zabawy w wodzie.
www.balancefitness.pl


Ciocia Rybka

Adres: basen Bronowianka, Zarzecze 124A
Tel.: 502 210 511, 12 645 75 76
Możliwości Grupy wiekowe od 6 tygodnia życia dziecka i starsze. Zajęcia odbywają się w soboty.
ciociarybka.pl


ComCom Zone Nowa Huta

Adres: Ptaszyckiego 6
Tel.: 12 682 11 10, 882 054 724
Możliwości Kurs pływania przeznaczony jest zarówno dla dzieci od 4 roku życia jak i dla dorosłych. Obejmuje naukę pływania dla początkujących oraz zajęcia z zakresu doskonalenia pływania
comcomzone.pl/zona/nowa-huta


ComCom Zone Prokocim

Adres: Kurczaba 29
Tel.: 694 401 701Ga
Możliwości naukę pływania dla niemowląt. Lekcje są prowadzone od 3 miesiąca życia. Grupy wiekowe: 3 do 12 miesięcy, 12 do 24 miesięcy, 24 do 36 miesięcy. Oraz nauka pływania dla starszych dzieci.
http://comcomzone.pl/zona/prokocim


Cascada

Adres: Szuwarowa 1
Tel.: 12 262 76 45, 12 262 76 46, 664 089 527, 664 089 528
Możliwości Nauka pływania: różne poziomy zaawansowania nauki pływania od brodzika po zwykły basen. Zajęcia od 3 miesiąca życia dziecka. Na terenie obiektu też siłownia, masaże, solarium, tenis, squash, taniec, robotyka i inne aktywności.
www.cascada.com.pl


Delfinteam

Adres: Basen Żabiniec Żabiniec 101G i Basen Korona, ul. Kalwaryjska 9-15
Tel.: 501 192 458, 501 192 457
Możliwości Profesjonalna nauka pływania w grupach wiekowych: baby swim (od 3 miesiąca), od 4-9 lat, dzieci i młodzież, zajęcia indywidualne na basenach: Żabiniec i Korona.
www.delfinteam.pl


Dzieciaki w formie

Adres: na czterech basenach w Krakowie oraz krytej pływalni w Niepołomicach
Tel.: 600 131 138
Możliwości Nauka pływania od lat 3 na terenie 4 basenów: Międzyszkolny basen pływacki, Basen Wisła, Basen UP, pływalnia w Niepołomicach.
Ponadto: zajęcia kulinarne, psychoedukacyjne, sportowe.
dzieciakiwformie.pl


Flow - Szkoła pływania dzieci i niemowląt

Adres: Basen AGH i Basen Niepołomice.
Tel.: 798 801 796
Możliwości Certyfikowani instruktorzy. Zajęcia dla niemowląt od 3 miesiąca życia. Zajęcia w odpowiednich grupach wiekowych: 3-6, 6-12 mieś., 1-2 , 2,5-4 , 4-6 lat. Na stronie Flow znajduje się kilka pomocnych rad dla rodziców.
www.niemowleplywanie.pl


Mania pływania - Szkoła pływania między innymi dla dzieci i niemowląt

Adres: Basen AWF, od ul. Nowohuckiej
Tel.: 512 694 294, 512 298 267
Możliwości Dla osób w każdym wieku od 3 miesiąca życia dziecka.
www.mania-plywania.pl


Park Wodny / Aqua Park

Adres: Dobrego Pasterza 126
Tel.: 12 616 31 91
Możliwości Zajęcia dla niemowląt i dzieci. Dostępny brodzik a atrakcjami: Wyspa Piratów z trzema mini zjeżdżalniami, statek z armatkami wodnymi, fontanny: Magiczny Grzybek, AquaDino i Ptak Cudak, Tęczowa Zjeżdżalnia, Statek Piracki na lądzie. Dla starszych dzieci atrakcje poza brodzikiem: zjeżdżalnia rodzinna Aligator oraz zjeżdżalnia pontonowa Kongo, Basen z Falą, a tuż przy nim Żółty Wąż, Rwąca Rzeka.
www.parkwodny.pl


The Best

Adres: baseny Herbewo, al. Słowackiego 64 i AGH Kraków ul. J. Buszka 4, TS Wisła Kraków ul. Reymonta 22 i w Zabierzowie.
Tel.: 694 034 792
Możliwości Nauka pływania, oswajanie z wodą. Grupy wiekowe: 3 - 6, 6 - 12, 12 - 24 miesiące, grupy 2 - 4 lata,grupy 7 - 8, 8 - 9, 11 - 13, 13 - 15 lat
www.plywanie.krakow.pl


Inne

Pracownia K

Adres: Kalwaryjska 64/10
tel. 795577557, 606803050
Możliwości: Pracownia projektowo-edukacyjna, specjalizująca się w projektowaniu przestrzeni dziecięcych np placów zabaw.
www.pracowniak.pl


Mini Models - baby models agency

Tel.: 693 154 515
Możliwości Największą w Polsce agencją fotograficzno-reklamową dla dzieci i młodzieży
www.minimodels.com.pl


Outside - agencja castingowa

Adres: Józefa 40
Tel.: 791 99 39 49, 12 423 52 83
Możliwości Casting do reklam, filmów, programów TV
www.outside.com.pl


Wypożyczalnie

Actiff - wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci

Adres: Władysława Żeleńskiego 70/3 Tel.: 605 326 306 Możliwości:wypożyczalnia fotelików i przyczepek rowerowych, nosidełek turystycznych, akcesoriów samochodowych, łóżka i wózki turystyczne wypozyczalnia.actiff.pl

Anikino - stroje i zabawki

Adres: Nieduża 4
Tel.: 12 411 30 07, 12 413 48 49, 601 959 022
Możliwości:wypożyczalnia strojów i zabawek
www.anikino.pl


Bajka

Adres: Strąkowa 8a Tel.:012 267 27 49 Możliwości:wypożyczalnia strojów i kostiumów www.estroje.pl

Czarodziej - dla dzieci i rodziców

Adres: Złotej Jesieni 13b
Tel.:12 648 12 21, 602 72 44 32, 602 50 36 51
Możliwości:Sklep i wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego (np laktatorów, monitorów oddechu), turystycznego, a także zabawek.
czarodziej.eu


Mrufka - wypożyczalnia i komis

Adres: Marii i Bolesława Wysłouchów 2
Tel.:604 912 888
Możliwości:wypożyczalnia strojów np karnawałowych, komis wózków, fotelików, sprzętów, ubrań
www.komis-dzieci-krakow.pl


Reklama: