Aktualności


Weekend 20-21 stycznia z dzieckiem w Krakowie?   Ostatnio zaktualizowane!

Weekend spędzasz z rodziną w Krakowie? Szukasz atrakcji dla dzieci? Oto już dzisiaj do 17, na stronie Facebookowej Niezbędnika pojawią się propozycje.
Zapraszam również do działów Niezbędnika: Kawiarnie i restauracje z ofertą dla rodzin, Atrakcje Krakowa (kina, muzea, teatr z ofertą dla dzieci) oraz Usługi dla dzieci (małpie gaje czy baseny).


Paleta Debiutanta w Muzeum Narodowym

Szukasz atrakcyjnych zajęć dla dziecka w przedziale wieku 0-1, 1-3 i 3-5 powiązanych ze sztuką?  Muzeum Narodowe w Krakowie ma dla nich ofertę. Zajęcia odbywają się w wybrane weekendy w godzinach przedpołudniowych (przeważnie) w Sukiennicach. Zapraszam do zapoznania się z ofertą!


Weekend 30-31 grudnia.

Już po 17 na stronie facebookowej NMwK pojawi się kilka propozycji dla rodzin i dzieci. Zapraszam.


Weekend 23-24 grudnia :-)

Oprócz zakupów i gotowania, sprzątania można też udać się z dzieckiem na Franciszkańską. Tam odwiedzicie Żywą Szopkę i oderwiecie się na chwilkę od obowiązków domowych.   Zapraszam na stronę Niezbędnika na FB po 17:00: www.facebook.com/niezbednikmamywkrakowie


Rodzić po ludzku i ważna inicjatywa.

Sama korzystałam z pomocy strony Fundacji przed porodem. Uważam, że ich działalność jest korzystna dla każdego (mamy, taty i dziecka). Wyszli z inicjatywą: Pomóż nam zmieniać szpitale w Polsce w miejsca przyjazne dla kobiet i ich dzieci!🚺🚺🚺 Dorzuć się dziś i zbuduj z nami w grudniu ankietę online dla matek, która od 2018 r. będzie pokazywać jakość opieki okołoporodowej w każdym szpitalu w Polsce ✅❌➡➡www.siepomaga.pl/kontrolaporodowek. Pomóż w podejmowaniu interwencji w placówkach i wprowadzaniu zmian! Co możesz zrobić? ✅ wpłacając 23 zł pomagasz nam dowiedzieć się co się dzieje na izbie przyjęć w jednym szpitalu; ✅ wpłacając 51 zł pomagasz […]